© COPYRIGHT 2014-2016
ADVANCE STUDIO

ALL RIGHT RESERVED
oferta

oferta
Advance Studio to przede wszystkim studio graficzne zajmujące się projektowaniem w obszarze stron internetowych, sklepów internetowych, logotypów oraz identyfikacji wizualnej. Nasze doświadczenie przy projektowaniu stron internetowych sięga niemal czasu początku dostępności sieci internet w Polsce, co pozwala nam doskonale reagować na ciągłe zmiany w panujących trendach - idąc z postępem czasu.

Nasze wszystkie projekty tworzone są w Zielonej Górze, jednak nie ograniczamy się do lokalnego działania, a wręcz przeciwnie - z pełnym sukcesem realizujemy projekty w całym kraju, jak również za granicą - wszystko w oparciu o zasadę współpracy zdalnej.

strony internetowe
Tworzymy strony internetowe w oparciu o aktualnie panujące trendy w obszarze projektowania graficznego jak i zastosowanych technologii, które pozwalają na stworzenie strony użytecznej i dynamicznej. Nasza oferta stron internetowych skierowana jest głównie do klientów indywidualnych, małych i średnich przedsiębiorstw czy stron promujących różnego rodzaju wydarzenia.

Oferujemy wdrożenie projektu strony internetowej w oparciu o autorski system CMS, który w łatwy i przyjemny sposób pozwoli na zarządzanie każdą stroną www. Dodawanie nowych slide'ów, aktualności, treści na podstronach, edycja rozbudowanej oferty czy dodawanie nowych zdjęć w galerii - nie było dotychczas tak proste jak przy użyciu naszego systemu CMS i to wszystko bez znajomości języka HTML.

Z każdym dniem zwiększa się procentowy udział wyświetlania strona na ekranach tabletów czy smartfonów. Dodatkowo pod tymi urządzeniami, aby strona w wyniku wyszukiwania w Google pojawiła się na liście musi zostać stworzona w oparciu o Responsive Web Design (automatyczne dostosowywanie się wyświetlania strony do rozdzielczości ekranu). Dlatego obecnie wszystkie tworzone przez nas strony www posiadają funkcję RWD w standardzie.

sklepy internetowe
W obszarze sklepów internetowych realizujemy projekty w oparciu o istniejące już darmowe sprawdzone oprogramowania. Aktualnie stworzony ptojekt graficzny możemy wdrożyć na sprawdzonej - darmowej - platformie PrestaShop.

Niebawem w ofercie dostępne będzie wdrożenie projektu na bazie systemu sklepów internetowych Exergy Group. Wkrótce oddamy do uzytku stronę internetową zawierającą więcej szczegółów oferty na temat wdrożen sklepów internetowych.

identyfikacja wizualna
Realizujemy również projekty w ramach identyfikacji wizualnej, tak aby stworzyć spójny i czytelny przekaz wyróżniający na rynku daną markę, firmę czy wydarzenie.

Projekty logotypów, wizytówek, papieru firmowego, teczek, kopert czy rożnego rodzaju gadżetów (długopisy firmowe, smycze, t-shity itp.) będą stanowić teraz jedność, tworząc na każdej styczności z jednym z elementów identyfikacji wizualnej silne skojarzenie i rozpoznawalność danej marki.

Zapraszamy do współpracy.
Advance Studio - postęp naszą domeną

nasi
partnerzy