© COPYRIGHT 2014-2016
ADVANCE STUDIO

ALL RIGHT RESERVED
aktualnosci

aktualności
Witamy na naszej stronie www
09.04.2016, 14:26
Mija już blisko dwa lata odkąd zrodził się pomysł na nazwę naszego studio oraz logo. Następnie po wykupieniu domeny pod naszą stronę www - advance-studio.pl przez kolejne długie miesiące pod naszym adresem widniał jedynie splash informujący o zakresie naszej działalności. Przyszła wreszcie pora na kolejne kroki.

Niestety brak wolnego czasu nie pozwalał nawet pomyśleć o projekcie i założeniach na naszą stronę internetową, a co dopiero wdrożyć go w świat internetu. Wreszcie nastąpiła, jednak pełna mobilizacja, aby o naszej działalności w obszarze stron www mogło dowiedzieć się znacznie szersze grono niż miało to miejsce dotychczas.

Aktualnie udało nam się skończyć stronę główną advance-studio.pl, zamontować system newsów oraz wrzucić kilka naszych najważniejszych projektów z ostatniego czasu. Jest to niewielki procent całego projektu, jednak dłużej już nie mogliśmy zwlekać i zdecydowaliśmy się oddawać serwis w kolejnych etapach.

Advance Studio oferuję w głównej mierze projektowanie graficzne w obszarze internetu (strony internetowe, sklepy internetowe) oraz materiałów reklamowych. Bezpośrednio z naszymi zleceniodawcami współpracujemy na obszarze Zielonej Góry, jednak zdecydowanie częściej nasza praca ma zasięg globalny - realizując z pełnym sukcesem projekty zdalnie.

Najczęściej tworzymy kompleksowe strony internetowe z indywidualnym projektem graficznym, których funkcjonowanie opiera się o nasz autorski system zarządzania treścią, co sprawia, że późniejszą edycję strony może wykonać każdy w łatwy i prosty sposób. Należy również wspomnieć o Responsive Web Design, który jest realizowany u nas w standardzie przy każdym projekcie strony www, tak aby zaprojektowany serwis automatycznie dostosowywał się do szerokości ekranu, na którym jest wyświetlany.

Wykonujemy spójną identyfikację wizualną firm poprzez zaprojektowanie logo oraz wszelkich materiałów promocyjnych takich jak: wizytówka, papier firmowy, teczki, ulotki czy koperty firmowe.

Więcej o naszej działalności już wkrótce na naszej stronie internetowej - advance-studio.pl.

Zapraszamy do współpracy - z nami zrobisz krok naprzód!

Tagi: strony internetowe tworzenie stron www sklepy internetowe Zielona Góra

POWRÓT

nasi
partnerzy